Aktualności

JUŻ OTWARTY!

Dodano dnia: 17 Sierpień 2023 r., w kategorii Aktualności

Wygląda na to, że w Tomaszowie Lubelskim został otwarty Wasz ulubiony sklep zoologiczny! Co ciekawe, znajduje się on w Galerii Rynek!

Ale Animale wyróżnia spośród innych sklepów przede wszystkim asortyment. Znajdziesz tam produkty dla zwierząt, których nie ma nigdzie indziej! Najlepsze karmy i przysmaki dla pupili, akcesoria i wiele, wiele innych.

Zapraszamy na zakupy!
 PIERWSZY W REGIONIE ALE ANIMALE W GALERII RYNEK!

Dodano dnia: 10 Sierpień 2023 r., w kategorii Aktualności

Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia ofertę naszego centrum handlowego wzbogaci Ale Animale - dynamicznie rozwijająca się polska sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, oferujących najwyższej jakości asortyment dla zwierząt domowych! Szeroka gama pokarmów, akcesoriów i produktów higienicznych oraz profesjonalne doradztwo personelu sprawią, że sklep ten będzie najchętniej odwiedzanym przez Was i Waszych pupili miejscem w Tomaszowie Lubelskim!KREATYWNE WARSZTATY NA DZIEŃ DZIECKA

Dodano dnia: 30 Czerwiec 2023 r., w kategorii Aktualności

1 czerwca w Galerii Rynek odbyły się rozwijające, ale przede wszystkim przyjemne warsztaty plastyczne dedykowane dzieciom. Inspirujące zajęcia to nie wszystko, co czekało na najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka prowadzone były także przesiewowe badania wzroku i testy wzroku, za które rozdawane były upominki ufundowane przez Polskie Pracownie Optyczne.CZAS NA OSTATNIE PRZEDŚWIĄTECZNE ZAKUPY!

Dodano dnia: 07 Kwiecień 2023 r., w kategorii Aktualności

Święta Wielkanocne coraz bliżej! Nie czekajcie na ostatnią chwilę z przedświątecznymi zakupami!

W Wielką Sobotę w CH Galeria Rynek możecie zrobić zakupy w godz. 9:00-13:30.
Zapraszamy.DEALZ JUŻ OTWARTY!

Dodano dnia: 22 Marzec 2023 r., w kategorii Aktualności

We wtorek 21 marca oficjalnie dołączyła do nas sieć Dealz. Sieć Dealz będąca częścią Pepco Group, jest obecna w Polsce od 2018 roku. Marka skupia się na sprzedaży produktów pierwszej potrzeby: spożywczych oraz drogeryjnych. Pozostała cześć oferty to m.in. artykuły dekoracyjne, wyposażenia domu, papiernicze czy zabawki. Asortyment Dealz to ponad 3 tysiące produktów znanych zagranicznych marek.

Nowy salon zlokalizowany jest na poziomie +2.
 DEALZ W GALERII RYNEK!

Dodano dnia: 21 Marzec 2023 r., w kategorii Aktualności

Już w najbliższy wtorek WIELKIE OTWARCIE sklepu DEALZ na poziomie +2.

Dealz zapewnia szeroki asortyment tysięcy produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. Do kultowych marek Dealz należą: Terry's, Reeses, Hershey's, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej.

Nie przegapcie tego!

 TOP SECRET W GALERII RYNEK NUMER 1 W POLSCE!

Dodano dnia: 07 Marzec 2023 r., w kategorii Aktualności

Czasem lubimy się pochwalić... Zwłaszcza wtedy, kiedy jest czym!

Powód do dumy, daje nam salon TOP SECRET, który wygrał konkurs na zrealizowanie planu sprzedaży w ostatnich siedmiu dniach lutego w regionie i w kraju! To znaczy, że salon TOP SECRET nie miał sobie równych, jeśli chodzi o sprzedaż nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce!PRZEDŚWIĄTECZNA NIEDZIELA HANDLOWA

Dodano dnia: 17 Grudzień 2022 r., w kategorii Aktualności

Drodzy Klienci,

Przypominamy o odwiedzeniu nas w najbliższą, ostatnią w tym roku Niedzielę Handlową!

Udanych zakupów!
 KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 17 Grudzień 2022 r., w kategorii Aktualności

Kiermasz Świąteczny po raz kolejny urozmaici naszym Klientom przedświąteczne zakupy.

Od 20 do 21 grudnia będzie można odwiedzić u nas świąteczne stoiska pełne rękodzieła, wyrobów artystycznych, rzemiosła, kulinarnych przysmaków i wypieków. Bogactwo świątecznych ozdób zapewnią przyjemną rodzinną atmosferę, sprawiając, że odwiedzający poczują magię zbliżających się Świąt.

Zapraszamy!

 
Strony