Aktualności

NOWY PUNKT SPRZEDAŻY WYROBÓW TYTONIOWYCH

Dodano dnia: 11 Lipiec 2024 r., w kategorii Aktualności

Galeria Rynek intensywnie pracuje nad wzmacnianiem oferty. Niedawno do grona naszych Najemców dołączył nowy punkt sprzedaży Cygaleria, dedykowany dorosłym konsumentom wyrobów tytoniowych.

Cygaleria działająca na rynku od ponad 10. lat oferuje bogaty wybór papierosów, tytoni, w tym do fajek tradycyjnych i wodnych oraz cygar i cygaretek. W punkcie znajdziecie wkłady i urządzenia do podgrzewania tytoniu oraz szeroką gamę e-papierosów.

Punkt sprzedaży znajduje się na poziomie 0, naprzeciw operatora spożywczego Stokrotka.

Zapraszamy na zakupy!
 LETNIE WYPRZEDAŻE W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 04 Lipiec 2024 r., w kategorii Aktualności

W Galerii Rynek trwają letnie wyprzedaże! Czekają na Was okazje i zniżki na modowe perełki i nie tylko! To doskonała szansa, aby odświeżyć Swoją garderobę, kupić wymarzone dodatki czy znaleźć idealne prezenty dla najbliższych!
Sprawdźcie listę naszych sklepów i skorzystajcie z sezonowych obniżek zanim zrobi to ktoś za Was!
 OFICJALNE OTWARCIE BARBERSHOP MOŁOTOV

Dodano dnia: 21 Maj 2024 r., w kategorii Aktualności

To już potwierdzone! 21 maja zapraszamy wszystkich lokalnych brodaczy na oficjalne otwarcie BARBERSHOP MOŁOTOV!

Stylizacja fryzur, brody i wąsów w Galerii Rynek? Tak! Teraz to możliwe! W naszym Centrum na poziomie powstało unikatowe miejsce, w którym poczujecie się jak u siebie! Jest stylowo i męsko! Tylko dla Was! Na wyłączność!

Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00!

 NIEDZIELA HANDLOWA W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 26 Kwiecień 2024 r., w kategorii Aktualności

W najbliższą niedzielę 28 kwietnia Centrum Handlowe Galeria Rynek będzie otwarte! Zapraszamy na przedmajówkowe zakupy!OSTATNIE PRZEDŚWIĄTECZNE ZAKUPY

Dodano dnia: 29 Marzec 2024 r., w kategorii Aktualności

Zostało Wam niewiele czasu na zrobienie przedświątecznych zakupów! Już teraz zapoznajcie się z godzinami otwarcia Galerii Rynek w Wielką Sobotę. Przypominamy, że kolejne zakupy będziecie mogli zrobić dopiero po Świętach.

Zapraszamy do naszego Centrum Handlowego!STOISKO SERY WIEJSKIE ZAPRASZA!

Dodano dnia: 25 Marzec 2024 r., w kategorii Aktualności

Przypominamy, że od kilku dni w Galerii Rynek otwarte jest stoisko SERY WIEJSKIE, które oferuje szeroki wybór serów zagrodowych z różnych regionów Polski, tradycyjne wyroby wędliniarskie i pasztety, pieczywo i gotowe potrawy: gołąbki, pierogi, uszka, bigos, a także dodatki do dań! Prócz nabycia regionalnych przysmaków, macie okazję na zakup tureckich i greckich słodkości, takich jak baklawa i chałwa.24 MARCA TO NIEDZIELA HANDLOWA!

Dodano dnia: 18 Marzec 2024 r., w kategorii Aktualności

Niedziela Palmowa, Niedzielą Handlową!

Chociaż mamy dopiero poniedziałek, już teraz warto mieć na uwadze, że w niedzielę 24 marca, macie okazję zrobić przedświąteczne zakupy w Galerii Rynek! Jesteśmy dla Was otwarci w godzinach 10:00 - 19:00. Zapraszamy!

 PRZEDŚWIĄTECZNE ZAKUPY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 08 Grudzień 2023 r., w kategorii Aktualności

Grudzień to magiczny czas kupowania prezentów dla najbliższych, dekorowania domów i gromadzenia zapasów na wigilijny stół. Wszystko, co niezbędne na zbliżające się Święta dostaniecie w Galerii Rynek!

Mamy dla Was w tym temacie bardzo dobrą wiadomość! W tym miesiącu zrobicie zakupy w dwie niedziele handlowe. Najbliższa już 10 grudnia! Zapraszamy!
 MIKOŁAJKOWE PARTY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 04 Grudzień 2023 r., w kategorii Aktualności

Ho, ho, ho… Czym byłby grudzień bez mikołajkowego eventu w Galerii Rynek?! W tym roku odbędzie się on w sobotę 9 grudnia! Jak zawsze, nie zabraknie u nas atrakcji dla najmłodszych.BLACK FRIDAY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 23 Listopad 2023 r., w kategorii Aktualności

Czarny Piątek Wyprzedaży za niecałe 2 dni! Zróbcie zakupy we wszystkich sklepach w CH Galeria Rynek w wyjątkowych cenach! Przyjdźcie do nas na zakupy i upolujcie okazję! Na takie hity cenowe czekaliście cały rok!Strony