Aktualności

11 Listopada

Dodano dnia: 10 Listopad 2020 r., w kategorii Aktualności

Drodzy Klienci, przypominamy, że dnia 11 listopada 2020 roku Galeria Rynek jest nieczynna.
Zapraszamy ponownie w czwartek 12 listopada 2020 roku.Ruszamy z konkursem plastycznym!

Dodano dnia: 30 Wrzesień 2020 r., w kategorii Aktualności

Każdy widzi nasze Centrum Handlowe inaczej, a najlepszym dowodem tej różnorodności są prace plastyczne dzieci. W związku z tym ogłaszamy konkurs pod hasłem „GALERIA RYNEK NASZYM OKIEM” dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym oraz uczniom klas I-III szkół podstawowych z terenu Tomaszowa Lubelskiego i okolic. Tematyka prac musi dotyczyć Galerii Rynek. Prace wykonane w dowolnej technice plastycznej w formatach A4 lub A3 (do wyboru) należy dostarczyć do nas do 15 października! Więcej informacji o zabawie znajdziecie w Regulaminie Konkursu.NIEDZIELA HANDLOWA W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 28 Sierpień 2020 r., w kategorii Aktualności

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia nasze Centrum będzie otwarte!
Będzie to piąta niedziela handlowa w tym roku. Kolejne okazje do zrobienia zakupów w drugi dzień weekendu przypadną dopiero w grudniu.
Zapraszamy!ZAKUPY DLA KAŻDEGO!

Dodano dnia: 25 Sierpień 2020 r., w kategorii Aktualności

Abitoo - tu zrobisz zakupy dla całej rodziny. W salonie znajdziesz szeroki wybór modnych ubrań i ciekawą ofertę cenową. Duży wybór odzieży, obuwia i akcesoriów najlepszej jakości. Asortyment damski, męski i dziecięcy. Dostępne duże rozmiary XXXL.

Zapraszamy na zakupy! Galeria Rynek, poziom +1.  

 JUŻ OTWARTE!

Dodano dnia: 24 Lipiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Nie wybieracie się czasem do Jarosławia? Jeśli tak, to koniecznie odwiedźcie PARK HANDLOWY przy ulicy Elektrownianej 1- kolejną inwestycję Właściciela Galerii Rynek!
Od wczoraj możliwe jest tam zrobienie zakupów w salonie NEONET, który kusi wielkimi promocjami! Lada moment zostanie także otwarty sklep ACTION należący do jednej z najbardziej popularnych sieci handlowych w Europie, oferujących tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku.
O dokładnym terminie otwarcia powiadomimy Was niedługo!BANQUET JUŻ OTWARTY!

Dodano dnia: 02 Lipiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Zamierzasz wyposażyć lub uzupełnić Swoją kuchnię, jadalnię? A może potrzebujesz zmienić coś w wystroju Swojego domu? Jeśli tak, to już dziś spiesz się na otwarcie pierwszego w regionie sklepu BANQUET!
Zachęcamy do zakupów! Szeroka, różnorodna oferta i atrakcyjne ceny naprawdę kuszą, ale o tym musicie przekonać się Sami!ROZPOCZYNAMY NOWĄ INWESTYCJĘ!

Dodano dnia: 30 Czerwiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Firma Ekspansja należąca do właściciela Galerii Rynek Kazimierza Podhajnego stała się dzisiaj oficjalnie właścicielem 1 ha gruntów inwestycyjnych u zbiegu ulic Alei Sportowej i Ordynackiej w Tomaszowie Lubelskim. Na mocy aktu notarialnego pomiędzy Starostą Tomaszowskim Henrykiem Karwanem, Wicestarostą Jarosławem Korzeniem, notariusz Adelą Bielecką i inwestorem Kazimierzem Podhajnym spółka już niebawem rozpocznie kolejne inwestycje. Planów póki co nie zdradzamy. Z pewnością są ambitne, o czym wkrótce sami się przekonacie.LODOLANDIA JUŻ OTWARTA!

Dodano dnia: 29 Czerwiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Zapraszamy do punktu LODOLANDIA na najlepsze lody w mieście!
Przypominamy, że słodkości nabyć możecie tuż przed wejściem głównym do Galerii Rynek!WIELKIE OTWARCIE SALONU MARTES SPORT

Dodano dnia: 28 Czerwiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Galeria Rynek rośnie w siłę - od dzisiaj w naszym Centrum możliwe są zakupy w salonie MARTES SPORT. Nasi Klienci zyskali tym samym komfortową przestrzeń do zakupu odzieży, obuwia i akcesoriów wielu renomowanych marek, a my dołączyliśmy do jednego z ponad 350 punktów stale rozwijającej się sieci wielkopowierzchniowych sklepów sportowych Martes Sport !ZAPRASZAMY NA ZAKUPY W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ!

Dodano dnia: 24 Czerwiec 2020 r., w kategorii Aktualności

W niedzielę 28 czerwca Galeria Rynek będzie otwarta!
Przypominamy, że jest to jedna z siedmiu w 2020 roku niedziel, w które zakaz handlu nie obowiązuje.
Zapraszamy na zakupy!Strony